II Liceum Ogólnokształcące
w Łańcucie


ul. Grunwaldzka 11
37-100 Łańcut


2lolancut@wp.pl


Tel: (17) 225 36 74
Fax: (17) 225 28 26


Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie: II Liceum Ogólnokształcące i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 1

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, już 25 września zainaugurowaliśmy w naszej szkole jego obchody. Mieliśmy również okazję włączyć w to przedsięwzięcie naszych gości z Drohobycza na Ukrainie. Można śmiało powiedzieć, że zagościła u nas w tym dniu wielojęzyczność. Scena rozbrzmiewała nie tylko językiem angielskim, ale również niemieckim,  rosyjskim, francuskim i hiszpańskim. Podziwialiśmy muzyczno-literackie występy naszych uczniów; pokaz mody, którego motywem przewodnim były kraje, których języków uczymy się oraz prezentację uczniów z Ukrainy. Ponadto, kibicowaliśmy przedstawicielom klas I i II oraz gości w konkursowych rywalizacjach. Na zakończenie wszyscy mogli zakosztować przepysznych przekąsek charakterystycznych dla niektórych krajów europejskich. Oto fotorelacja: