II Liceum Ogólnokształcące
w Łańcucie


ul. Grunwaldzka 11
37-100 Łańcut


2lolancut@wp.pl


Tel: (17) 225 36 74
Fax: (17) 225 28 26


Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie: II Liceum Ogólnokształcące i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 1

Lista zakwalifikowanych do szkoły już dostępna

Dzisiaj, to jest 15 lipca 2016 r., kończy się drugi etap rekrutacji. W jego trakcie kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych składali m. in. kopie świadectw ukończenia gimnazjum oraz kopie wyników egzaminu gimnazjalnego. Etap ten kończy się podaniem list zakwalifikowanych do szkoły.

Listy zakwalifikowanych są już dostępne w naszej szkole.

Zapraszamy naszych Szanownych Kandydatów do klas pierwszych II Liceum Ogólnokształcącego do zapoznania się z tymi listami.

Prosimy pamiętać, że warunkiem przyjęcia do szkoły jest złożenie oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego (do 25 lipca 2016 r.). W dniu 26 lipca 2016 r. podana będzie lista przyjętych do szkoły.

Kandydacie! Jeżeli wybierasz się zatem do szkoły by zobaczyć listę zakwalifikowanych, weź ze sobą oryginały wymienionych wyżej dokumentów. Pamiętaj również o zdjęciach i karcie zdrowia - jeżeli nie dostarczyłeś ich wcześniej, przynieś je teraz do szkoły.

„Pociąg do „Dwójki” – Dni Otwarte 2 LO

Już 30 i 31 maja zapraszamy na Dni Otwarte w 2 LO. Wśród atrakcji liczne rozrywki intelektualne i artystyczne.

Proponujemy atrakcyjny i bogaty program, a w nim między innymi:

•praktyczne informacje o nauce w naszym liceum oraz prezentację życia szkoły,
•autorskie zajęcia prezentujące niektóre spośród naszych naukowych atutów i pasji,
•przygotowane przez pasjonatów warsztaty,
•zwiedzanie szkoły pod opieką naszych uczniów.

Czekamy na Ciebie! Przyjdź, zobacz, zostań!

Dodatkowy dzień składania podań o przyjęcie do szkoły!

Pragniemy poinformować, że w dniu jutrzejszym (sobota) 23.05.2015 r. w godz. od 9.00 do 11.00 w sekretariacie II LO będzie możliwość złożenia podania o przyjęcie do szkoły.

Termin składanie przez kandydatów podań do szkoły mija 28 maja 2015 r.

Zapraszamy serdecznie!

Wykaz zawodów, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum opublikowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty wraz z załącznikiem Nr 4/2015 w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

 

Zmiana zarządzenia w sprawie rekrutacji

Drodzy Gimnazjaliści,

W dniu 20 marca 2015 r. na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazało się Zarządzenie nr 10/2015 Podkarpackiego Kuratora Oświaty zmieniające zarządzenie Nr 4/2015 (...).

Zapraszamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

Uwaga: zmiana zarządzenia w sprawie rekrutacji

Drodzy Gimnazjaliści,

W dniu 19 maja 2015 r. na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazało się Zarządzenie nr 13/2015 Podkarpackiego Kuratora Oświaty zmieniające zarządzenie Nr 4/2015 (...). W zarządzeniu tym wprowadzono zmiany dotyczące konkursów przedmiotowych oraz sprecyzowano ilość przyznawanych punktów za sukcesy w tych konkursach.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

Zarządzenie Nr 4/2015 Podkarpackiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji

Drodzy Gimnazjaliści,

na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Rzeszowie opublikowane zostało Zarządzenie nr 4/2015 Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 4 lutego 2015 r. w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zarządzenia.