30 listopada w sali gimnastycznej ILO w Łańcucie został rozegrany pierwszy Półfinał Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna zajęła w nim 1 miejsce pokonując wszystkich przeciwników i tym samym zdobyła awans do Finału Powiatowej Licealiady. Skład drużyny: Karol Markowski kpt., Maciej Fryń, Mateusz Zieliński, Szymon Kut, Bartłomiej Noga, Jakub Flejszar, Kacper Fryń, Dawid Wierzbiński, Mateusz Płaza, Konrad Pudło, Michał Pelc, Igor Józefczyk, Jan Kordas.

Oto wyniki turnieju:

1. ZS nr1 Łańcut 2. I LO Łańcut 3. ZST Łańcut 4. ZS Żołynia

Kilka dni później, 05.12.2016r w ZS w Żołyni nasza szkolna drużyna dziewcząt powtórzyła sukces swoich kolegów zajmując także 1 miejsce w Półfinale Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza ekipa sprawiła w nim miłą niespodziankę wygrywając z zespołami ZS w Wysokiej, ZST w Łańcucie i ZS w Żołyni (ubiegłorocznymi Półfinalistkami Wojewódzkiej Licealiady ). Dziewczęta zakwalifikowały się do Finału Powiatowej Licealiady. Nasz zespół wystąpił w składzie: Natalia Cisek kpt., Natalia Wojak, Paulina Panek, Anna Zawiło, Oliwia Wójcik, Julia Jucha, Anna Tama, Aneta Makówka, Weronika Noga, Lidia Mazur, Wiktoria Cyprys, Paulina Wiater.

Kolejność końcowa turnieju:

1. ZS Nr 1 w Łańcucie 2. ZS w Żołyni 3. ZST w Łańcucie 4. ZS w Wysokiej